Skorzystaj z innowacji

Dlaczego warto z nich skorzystać?
Ponieważ są to:
Aktualne
Pilotażowe
Obecnie zapraszamy do sprawdzenia naszych innowacji stworzonych w Popojutrze 2.0 dla różnych grup odbiorców. W przyszłości w tym miejscu pojawią się też innowacje z naszych kolejnych programów.
Inne  

Pobierz katalog bezpłatnych EDU_Innowacji!

Znajdziesz tam:

  • 15 najlepszych innowacji edukacyjnych opracowanych w POPOJUTRZE 2.0
  • informacje o Innowatorkach i Innowatorach
  • opinie osób korzystających z innowacji
  • opis tego kim jesteśmy i jak działamy
Write your awesome label here.

Posłuchaj o innowacjach

Po kliknięciu na nazwę odwolnego odcinka przeniesiesz się do całego kanału

Najczęściej zadawane pytania

Czy wszystkie rozwiązania (innowacje) są za darmo?

Rozwiązania są do pobrania całkowicie za darmo. Zostały one wypracowane dzięki dofinansowaniu ze środków z Funduszy Europejskich. Co więcej każda z innowacji zawiera instrukcję krok po kroku, dzięki której dowiesz się jak korzystać z danego rozwiązania.

Skąd mam wiedzieć, że dane rozwiązania są sprawdzone?

Każde rozwiązanie przeszło nasz autorski proces tworzenia innowacji, tak aby jak najrealniej odpowiadało na postawiony problem. Obowiązkowym etapem pracy nad innowacją była diagnoza problemu, w tym analiza danych w dostępnych badaniach i raportach, potwierdzająca jego występowanie i skalę. Wszystkie rozwiązania zostały przetestowane pod kątem użyteczności przez ich odbiorców i użytkowników, czyli np. przez nauczyciel(k)i oraz uczniów/ uczennice. Cały proces wspierany jest już od pierwszego etapu przez doświadczonych/e tutorów/ki i ekspertów/ki.

Do kogo kierowane są innowacje?

Każda innowacja odpowiada na potrzeby konkretnych grupy odbiorców. Różnorodność innowacji jest ogromna! Znajdziesz innowacje dla: najmłodszych, dzieci i młodzieży, studentów/ek, osób
dorosłych i oczywiście osób wspierających edukację
powyższych, m.in.: rodziców, nauczycieli i nauczycielek, wykładowców i wykładowczyń. 

Czy wśród innowacji POPOJUTRZE, znajdę innowacje dla rodziców?

Część rozwiązań została opracowana również z myślą o rodzicach. Każdy produkt zawiera opis, jak i kto może z niego skorzystać. Jeśli produkt  nie jest dedykowany rodzicom, to zawsze możesz podesłać go, jako inspiracje nauczyciel(k)om i edukator(k)om twojego dziecka.

Czego potrzebuję, aby móc skorzystać z innowacji?

Innowacje mają różną formę. Część z nich jest dostępna w formie aplikacji, inne w formie podcastów, jeszcze inne w formie kart albo gier i książek. Przy każdej z nich podane jest co potrzebujesz, aby w pełni z niej skorzystać. Przy każdej znajdziesz instrukcję, jak krok po kroku wdrożyć wybrane rozwiązanie i jak z nim pracować.

Czy to innowacje tylko dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym?

Nie. Wśród naszych rozwiązań znajdziesz innowacje dla wszystkich grup wiekowych - od przedszkolaków po uczące się osoby dorosłe. 

Co jeśli sam/a mam pomysł na ciekawe rozwiązanie?

Takich ludzi poszukujemy! Wejdź w zakładkę Stwórz innowacje i przeczytaj, jak wygląda z nami proces tworzenia innowacji oraz jak możesz do nas dołączyć.

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji na temat najlepszych innowacji opracowanych w POPOJUTRZE?

Jeśli lubisz słuchać zapraszamy do naszej serii podcastów #POPO_gadanki dostępnych na YouTube i Spotify Możesz też obejrzeć krótkie filmy o nagrodzonych innowacjach dostępne na YouTube.